Pro podnikatele

Záruka, pozáruční servis, reklamace pro podnikatele

Vážení zákazníci, v našem e-shopu nenakupují jen běžní zákazníci, spotřebitelé, ale máme zde specifický sortiment určený pro firmy a výrobní závody.  V případě, že nejste spotřebitel, ale jste kupující podnikatel, právnická osoba (máte IČ), řídí se vztahy občanským zákoníkem, č. 89/2012 Sb., vše ve znění pozdějších právních předpisů, nicméně v tomto případě se neuplatní ustanovení o spotřebitelských smlouvách (distančních smlouvách), která je obsažena v zákoně č. 89/2012 Sb. a v dalších předpisech na ochranu spotřebitele.

Na většinu sortimentu proto poskytujeme pro podnikatele záruku 12 měsíců a na některé značky, modely poskytujeme záruku delší 24 měsíců a na některé vybrané modely až 36 měsíců. (pro běžného spotřebitele je tato doba 24 měsíců na všechny výrobky)

Záruční oprava pro podnikatele (ne spotřebitele):

1/ na počkání v případě, že dopravíte zařízení do našeho servisního místa osobně po předběžné telefonické dohodě

2/ Standard  - zboží do 50 kg zasíláte na naši adresu na vlastní náklady a je opraveno v co nejkartším termínu, zboží nad 50kg, nebo pevně připojené je záruka řešena na místě u zákazníka v co nejkratším termínu bez nutnosti uhrazení poplatků za dopravu technika na místo jako u jiných společností.

Pozáruční servis

Pozáruční servis je zajištěn našimi servisními mechaniky ze stejných podmínek jako servis záruční. Navíc je ale hrazena práce technika na místě, která je účtována dle platného ceníku:

- Mechanické práce                                                               1/2 h            200,- Kč bez DPH

- Práce elektronické stroje, elektro práce                               1/2h            300,- Kč bez DPH

- Odborné práce, programování CAD                                    1/2h            500,- Kč bez DPH

Záruky se nevztahují na mechanické poškození strojů a zařízení a na běžné opotřebení (např. poškození jehel, stehových desek, podavačů, nožů, patek, cívek, chapačů, žárovek, výměny olejů, atd.)

Místo uplatnění reklamace, způsob uplatnění reklamace, doprava reklamovaného zboží a neoprávněná reklamace se řídí dle reklamačním řádem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.