Ohlasy našich čtenářek

Dobrý den,

Zatím jsem prohlídla dvě čísla, a těším se na další. Velká inspirace. Moc děkuji, že jsem na Vaše stránky narazila. Roky jsem odebírala Praktickou ženu a tu jsem před měsíce odhlásila.

Krásný den a nové tvoření

Mirka Novotná


 

Dobrý den,,

už tolikrát jsem Vám chtěla napsat a vždy se to kvůli něčemu „důležitějšímu“ odloží, znáte to.

O časopise Bohemikum mi řekla rodinná známá na Silvestra, když u nás byla na návštěvě. Moje rozhodnutí o objednávce bylo velmi rychlé a za pár dnů jsem měla přístup k jednotlivým číslům (předplatné2013+2014+2015+speciály).

Přiznávám, že zkraje mi bylo líto, že si časopis nemohu „osahat“  jako ty ostatní, co odebírám ( bohužel již patřím ke střední generaci J ) , ale naprosto chápu důvody, proč je elektronická forma výhodnější.

Je báječné, že se návody dají stáhnout do počítače, protože u nás občas „zlobí“  internetové připojení.  

Včera večer jsem si prolistovala nové březnové číslo. Je báječné ! Tedy alespoň z mého pohledu (snažím se respektovat názory druhých). A to mě přimělo Vám dnes konečně napsat a moc poděkovat ! Jsem velmi spokojená odběratelka. Samozřejmě stejně jako ostatní mě nezaujme úplně vše (to už by bylo pochlebování , promiňte) , ale vždycky si vyberu to „své“. Musím napsat, že mě velmi často překvapíte a některé nápady i rozesmějí. Pro mě jste báječná inspirace a pohlazení na duši. 

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji, ať se daří časopisu i Vám osobně ! 

                                                                                                             Hezký den  Marcela Hájková


 

Dobrý den,

moc děkuji za Váš časopis. Narazila jsem na něj čirou náhodou a jsem velmi spokojená a vůbec mi nevadí jeho podoba v elektronickém vydání. Ba právě naopak, jelikož doma nedisponuji dostatkem místa. Velmi oceňuji i to, že tam není spousta dalších článků, jak je tomu v jiných tištěných časopisech. Ještě jednou moc díky ať se daří. Zdraví vás Andrea Gergelová 


Dobrý den,

včera jsem si prohlédla Vaše lednové číslo Bohemikum. Jsem velmi mile překvapena pestrostí, neokoukaností a celkovou úrovní časopisu. Mám dotaz. Je možné Vám doposlat 200,- Kč za přístup k minulým číslům 2014-2013? Pokud ano, budu velmi ráda, pokud to nepůjde, nedá se nic dělat. Nezbyde mi nic jiného, než se těšit na další číslo. 

Děkuji za pochopení

S pozdravem a přáním krásného dne

Jitka Dobiášová


 

Dobrý den,

Dnes jsem Vám odeslala platbu.

Dagmar Válková

P.S: časopis mám moc ráda a těším se vždy na každé nové číslo, proto jsem jej objednala přítelkyni jako dárek k narozeninám.


Dobrý den chtěla jsem se zeptat na předplatné pro rok 2015. Pošlete mi automaticky podklady pro zaplacení nebo si musím objednat předplatné. Děkuji Soňa

P.S. Je to užásný časopis. Bez reklam opravdu o tvoření. Děkuji a přeji vám a celému kolektivu hezké Vánoce a šťastný Nový rok
.

Dobrý den,

jsem nadšená z vašeho časopisu, je super!!!

dobré nápady, perfektní zpracování, po delší době něco, co má úroveň!

s pozdravem

Monika Bíbová


 

Dobrý den,  moc děkuji za Váš časopis. Narazila jsem na něj čirou náhodou a jsem velmi spokojená a vůbec mi nevadí jeho podoba v elektronickém vydání. Ba právě naopak, jelikož doma nedisponuji dostatkem místa. Velmi oceňuji i to, že tam není spousta dalších článků, jak je tomu v jiných tištěných časopisech. Ještě jednou moc díky ať se daří. Zdraví vás Andrea Gergelová  


Dobrý den,

dodatečně mockrát děkuji za časopisy, jsou úžasné, mám co dělat o dlouhých zimních večerech :-)
Opravdu paráda, ještě jednou děkuji, srdečně zdravím z Chebu M.T.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.