Nejčastější dotazy

Proč časopis nevychází v tištěné verzi?

Náklady na tiskárnu, papír a dopravu by významně navýšily cenu časopisu.

 

Proč si nemůžu objednat jednotlivá vydání?

Náklady na prostor u poskytovatele internetového obsahu by významně navýšily cenu časopisu.

 

Nejsem stále připojená k internetu - budu mít přístup k časopisu?

Časopis si můžete uložit ve svém počítači a případně kdykoliv vytisknout. Vytisknout si můžete jednotlivé stránky nebo celý časopis.

 

Jak si můžu časopis předplatit?

V našem e-shopu si vyberte o jaké období máte zájem a nákup proveďte stejně jako v běžném e-shopu. Vzápětí vám přijde e-mail s rekapitulací objednávky a e-mail s elektronickou zálohovou fakturou v příloze. 

 

Jak můžu fakturu zaplatit:

Zálohovou fakturu můžete zaplatit na poště složenkou pro posílání peněz na účet, kde vyplníte číslo účtu, částku a variabilní symbol - to je číslo faktury vpravo nahoře. Druhou možností je platba převodem v bance. Faktura - daňový doklad vám přijde ihned po načtení vaší platby.

 

Kdy dostanu kód pro přístup k časopisu?

Ihned po načtení vaší platby předplatného na našem účtu. Ve všední den to může být i za hodinu, záleží na rychlosti převodu peněz mezi bankami. O víkendu banky nepracují.

 

Co když ZTRATÍM kóD?

Napište na e-mail  info@e-bohemikum.eu  a pošleme vám nový. Váš původní neznáme, generuje jej počítač. 

 

Kdy bude nové vydání?

Nové vydání přidáváme vždy každého desátého dne v měsíci.

 

Jak to mám udělat když chci předplatné darovat?

Časopis si objednejte jako pro sebe - vyplňte svůj e-mail a svoji adresu. V možnostech na stránce vybraného předplatného zvolte možnost Předplatné chci darovat. Po načtení vaší platby vám nepřijde kód pro přístup k placeným stránkám, ale poukázka v elektronické verzi, kterou si můžete vytisknout a darovat. Obdarovaná se pak s kódem uvedeným na poukázce přihlásí k odběru - vyplní v kontaktním formuláři svůj e-mail, adresu a registrační číslo poukázky.

 

Neumím pracovat s počítačem, zvládnu to?

Zpřístupnění časopisů je velmi jednoduché a intuitivní. Postupujte přesně podle pokynů v e-mailu, který vám přijde po zaplacení předplatného. Pokud jste dosud s počítačem nepracovala a bojíte se i prvního kliknutí, požádejte o první otevření někoho ve svém okolí. Další otvírání už proběhne automaticky. Počítač si uloží vaše přístupové údaje.

Pokud nemáte zkušenosti s používáním počítače, máte možnost se to při hledání toho správného kreativního návodu mimoděk naučit.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.