Již vyšlo

kniha říjen_1

ŘÍJEN 2015

věnec

Do říjnového vydání jsme připravili několik stránek věnovanvých podzimu, podzimním dekoracím z dýní, lesních plodů a barevných listů stromů. Naučili jsme vás jak vybělit šišky nasbírané v lese  nebo uháčkovat amigurumi hračku - kočičku. Také jsme přidali návod na krásné háčkované vánoční koule a protože se blíží zima i návod na romantické polo rukavice.

nabídka_1 

nabídka září2

kniha září

ZÁŘI 2015

V zářijovém vydání najdete návody na neuvěřitelné korálkové hodinky, růžičky z FIMA nebo na roztomilé čepice pro malé děti ve tvaru muffinů. Najdete v něm i tip na zajímavé šperky z kovových zipů i postup pro výrobu hraček amigurumi - tentokrát sovu. A uháčkovat si můžete i květiny na něžné prostírání. Pokud máte nebo čekáte malou slečnu určite se vám bude hodit šablonka na vytvoření nápadité dekorace na zeď.

nabídka záříSRPEN 2015

náramek

kniha_12V srpnovém vydání vás naučíme jak si ušít nádhernou rozevlátou letní sukni, plážovou průhlednou kabelku nebo třeba zajímavou bytovou dekoraci.Také vám ukážeme a naučíme vyrobit náramek z naší soutěže na Facebooku, zajímavou pruhovanou sukni a vytvořit opravdu neobyčejný lem k ubrusu nebo prostírání. A už jste zkoušela vyrobit náramek z umělé pryskyřice?

nabídka srpen 

ČERVENEC 2015koule

kniha_3

Červencové vydání bude vonět po levanduli, najdete v něm návody co všechno si můžete s vůní levanduje vyrobit, ale také návody hned na několik náramků - léto je nejlepší doba na jejich nošení, zajímavý koberec z "kamenů" nebo návod jak ze staré překližkové židle vykouzlit opravdový designový kousek.vzor pro květiny k háčkovanému náhrdelníku.

nabídkaČERVEN 2015

nabídka červen 2

kniha_2

V červnovém vydání najdete také spoustu romanitých návodů na tvoření, šitou kabelku i kabelku z recyklovaných materiálů, sexy háčkované šortky i moderní náhrdelník. Můžete si, také vyzkoušet jak udělat z obyčejného kamene zajímavou dekoraci nebo ušít zástěrku pro malou princesnu.

nabídka červenKvěten 2015

květináče

knihaDo květnového vydání připravujeme několik tipů na rozkvetlou terasu, balkon nebo zahradu, nápady na zajímavou bižuterii ze starých džín, malou kabelku na drobnosti a nebo třeba háčkovanou čepičku s lebkama. A protože už se bude blížit léto přidáme ještě návod na pestrou letní dívčí sukni a spoustu dalších zajímavých nápadů.

nabídka květenHáčkovaná kabelka

Při závěrečném kompletování stránek březnového vydání se nám

 někam zatoulala stránka s návodem na háčkovanou kabelku, 

Celou stránku jsme proto nahráli sem: Můžete si ji vytisknout nebo stáhnout do svého počítače.


Duben 2015

pléd

duben 2015V dubnu vám přineseme opět spoustu nápadů a návodů na kreativní tvoření určitě se vám bude líbit teplý pléd s háčkovaným lemem s korálky, korálkový náhrdelník, sponu do vlasů kanzashi, háčkovanou kabelku nebo několik typů dekorativních polštářů. Naučíme vás výrobu vlastních umělých květin a krásný háčkovaný svetřík.

 

nabídka duben Březen 2015

březen 2015

velikonoce

V březnu se začneme připravovat na velikonoce, přineseme vám celou řadu tradičních i netradičních velikonočních dekorací. nápadů na zdobení vajíček nebo velikonoční zajíčky. Nezapomeneme, ale ani na další návody na šití, háčkování nebo korálkování. Návody, které právě připravujeme najdete na našemFacebooku.

nabídka březen

Únor 2015

 

Únor 2015

V únoru vám připravíme mimo jiné návod a komu se stýská po živých květinách může se naučit jak rychlit doma tulipány nebo Hyacinty. Také přinesem návod a šablonky na společenské čaty pro Barbie - aby mohla také na ples a zajímavým spůsobem si můžete podle našeho časopisu upravit obyčejné kecky na elegantní obuv. A mnohé další návody a nápady.na květinové dekorace z hevábného papíru chobotničky

nabídka únor 2015

Leden 2015

leden 2015leden 2015

Pro ty z vás, které slavíte Valentýna přinesem pár tipů na oslavu, opět přidáme návody na tradiční i netradiční šperky a také vaše nejoblíbenější - dekorace z recyklovaných materiálů.

 

nabídka


Prosinec 2014

Bohemikum prosinecV prosinci vám přineseme celou řadu nápadů na dekoraci štědrovečerní tabuje i několik zajímavých tipů na originální silvestrovské pohoštení, jako obvykle nebudou chybět návody na kreativní tvoření tentokrát na vánoční a zimní téma.

nabídka prosinec


 

Listopad 2014podzim

Na konci listopadu začíná advent, jedno z nejkrásnějších období v roce a s námi jej můžete mít ještě krásnější. Naučíme vás jak si můžete sama připravit tradiční i velmi netradiční adventní věnec nebo dětem kalendář. A samozřejmě přineseme spoustu nápadů na malé dárečky pro vaše blízké a přátele.

nabídka listopad


Říjen 2014

 

říjen

V říjnovém vydání najdete spoustu inspirace na vykouzlení podzimní nostalgické nálady, zajímavé dekorace z dýní nebo ze zcela netradičních materiálů. Začneme s návody na netradiční dárky a protože pomalu začne večírková sezóna i střih a návod na ušití nepřehlédnutélných společenských šatů.podzimní dekorace


Září 2014

Bohemikum září

V září se už pustíme do příjemných nadýchaných svetrů, teplých háčkovaný ponožek - bot, a zkusíme vysloveně podzimní šperk - s kožešinou. 
Pro ty z vás, které se po léte vrátí domů a budou si jej chtít vylepšit přineseme rovněž několik tipů.

Bohemikum září

 


Srpen 2014

Bohemikum - září

V srpnu vám přineseme podrobný návod na nádherný háčkovaný slunečník, který můžete nejen používat jako ochranu proti slunci, ale je to i romantická dekorace. Roztomilou kolovou minisukni i s videonávodem.

střih na kolovou sukni

Nebo si můžete ušít naprosto originální puzle polštáře a "malým maminkám" velice praktický přenosný košík na panenky, také vám ukážeme jak udělat půvabné papírové květiny a mnoho dalšího.

Bohemikum - srpen


Červenec 2014

v červenci se můžete naučit jak udělat kvalitní domácí zmrzlinu za pár korun, ušít si vlatnoručně jednoduché plážové šaty i správnou plážovou tašku nebo připravit dětem bublifuk tak, aby mohly do bublin pinkat a samozřejmě spoustu dalších kreativních nápadů.

 


Červen 2014

V červnu se budeme už naplno věnovat letním tipům a nápadům, ukážeme vám jak si vyrobit něžné naušnice z PET lahví, pro batolata můžete podle našeho návodu uháčkovat sandálky, jednoduše "vyletnit" tričko kterému chybí šmrnc. A víte co je to Šalamounův uzel a jak z něj uháčkovat hřejivý šál - pro případ, že by se večer ochladilo. Samozřejmě toho bude mnohem víc.

 


 Květen 2014

Květnové vydání bude Speciální jarní - rozšířené, nábídne spoustu nápadů a návodů na zahradu nebo balkón - netradiční bylinkovou zahrádku, sprchy, potůčky sezení na terasu i na malý balkón a zvláštní nápady na dekorativní sázení květin. A protože je letos v přírodě všechno nějak dřív přineseme už i zajímavé recepty na podávání jahod a třešní. Samozřejmě zde najdete i návody (a střihy) třeba na malé černé, tašku na noviny, dekorace, šperky a spoustu dalších.

Kreativní on-line časopis Bohemikumháčkování


Duben 2014

V dubnovém vydání vám přineseme nejen podrobný návod na patchworkovou kabelku nebo dívčí šaty s kolovou sukní, ale ukážeme vám také jak si udělet krásnou dekoraci z origami, korálkový náhrdelník a květiny z organzy, které se vám budou určite hodit k letnímu háčkovanému klobouku. Praktickým dámám přineseme "návod" na stylový držák tabletu, aby na něj při vaření dobře viděly a náramek z FIMA? To je jen taková třešnička na našem dortu - a samozřejmě,  v časopise toho bude mnohem víc.

 Neodolali jsem a i do dubnového vydání jsme pár velikonočních nápadů propašovali.

 


Březen 2014

Speciální velikonoční rozšířené vydání. 

kreativní on-line časopisMůžete v něm najít téměř 50 rad, tipů a návodů na zdobení velikonočních kraslic, dekorací nebo hraček. Mimo to vám přineseme další porci zajímavých kreativních nápadů, samozřejmě jako vždy i s podrobnými návody.

kreativní on-line časopis

 


Únor 2014

kreativní on-line časopis          kreativní on-line časopis


Leden 2014

Kreativní on-line časopis Bohemikum     Kreativní on-line časopis Bohemikum

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.